Endüstri Mühendisliği Derneği olarak öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine destek olmak, onların nitelikli mühendisler olarak işgücüne katılımlarını sağlamak önem verdiğimiz önceliklerimizden. Bu bağlamda Süleyman Demirel Üniversitesi’nde gerçekleştirdiğimiz Buluştay ile meslektaş adaylarımızda; mesleki birlikteliğimizin önemi, ekonomik refahın sağlanabilmesi adına mühendis girişimciliğinin gerekliliği ve mühendislerin kurdukları ihracat şirketlerinin ülkemizin kalkınmasına katkısı gibi konularda farkındalık yaratmaya çalıştık. Derneğimizin üniversite temsilcisi Ömer Kara’nın organizasyonuyla hayat bulan Buluştay’da gerek özel sektörde gerekse kamu sektöründe mesleğini başarıyla sürdüren mühendislerimizi, Endüstri Mühendisliği öğrencileriyle buluşturduk!
KURUMSAL
SON DUYURULAR
![MUTLU BİR BAYRAM DİLERİZ!](https://www.enmder.org/imgs/70x55x2/bayram_2.jpeg)
MUTLU BİR BAYRAM DİLERİZ!
10 Nisan 2024![FİRMANET YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. KURUMSAL ÜYELERİMİZ ARASINA KATILDI!](https://www.enmder.org/imgs/70x55x2/8.jpg)
FİRMANET YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. KURUMSAL ÜYELERİMİZ ARASINA KATILDI!
01 Şubat 2024![FİRMANET YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. ANA SPONSORUMUZ OLDU!](https://www.enmder.org/imgs/70x55x2/9.jpg)
FİRMANET YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. ANA SPONSORUMUZ OLDU!
01 Şubat 2024![OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ERTELEME TUTANAĞI](https://www.enmder.org/imgs/70x55x2/erteleme-tutanagi.jpeg)
OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ERTELEME TUTANAĞI
29 Ocak 2024![OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU](https://www.enmder.org/imgs/70x55x2/genel-kurul-duyuru.jpeg)